מעטפת ארגונית

תנועת "אחריי!" מעניקה מעטפת שלמה של תמיכה וליווי של המשתתפים בפרויקטים השונים. מעטפת זו נועדה לאפשר ליווי צמוד של כל חניך ומיצוי הפוטנציאל הגלום בו, תוך מתן מענה מקצועי הן ברמת התכנים המועברים והן ברמה האישית:

המדריך וצוות ההדרכה- מדריכי הקבוצות נבחרים בקפידה והנם כריזמטיים, בעלי עבר פיקודי בצה"ל ובעלי ניסיון בעבודה עם בני נוער. המדריכים מהווים את הציר סביבו פועלת הקבוצה, ומהווים דמות משמעותית עבור בני הנוער. מדריכי התנועה עוברים הכשרה מקצועית לפני תחילת שנת הפעילות ומלווים על ידי רכזי מחוזות לאורך השנה כולה.

רכזות הדרכה- מלוות את צוותי ההדרכה ברמת תכני הפעילות ומתאימות אותם לקבוצות השונות ולשינויים בתהליך הגיוס ובחברה הישראלית.

רכזי כושר גופני- מנחים את צוות ההדרכה לעבוד על פי תכנית כושר גופני מקצועית ומותאמת לצרכי ויכולות החניכים. תכנית הכושר נבנתה על ידי ד"ר זוהר שדה אשר מפקח על יישום התכנית בפועל.

פסיכולוגים ועו"סים- מלווים את צוותי ההדרכה ונותנים מענה מקצועי לבעיות העולות מן השטח.

פתרון בעיות מול הצבא- רכזת טיפול בבעיות גיוס מטפלת בפתרון בעיות חניכים באופן מוסדר וישיר מול גורמי לשכות הגיוס בפרט והצבא בכלל. בזכות זאת, מתגייסים למעלה מ-95% מהחניכים, ביניהם חניכים אשר הצבא פסל את גיוסם בתחילת הליכי הגיוס.

סיוע בתחומי חיים נוספים- ניסיון העמותה ושיתופי הפעולה שלה עם גורמים בחברה האזרחית והממסדית מאפשרים כיום לסייע לחניכים תוך הכוונה ויצירת קשר עם גורמים חיצוניים בסיוע משפטי, סוציאלי וכלכלי.