הכנה לצבא

אם אתה שואף גבוה, אם את מחפשת אתגרים, אם אתם רוצים להיות חלק מחבורה איכותית, מקומכם איתנו! מזמינים אתכם להצטרף למשפחת "אחריי!" ולהגיע הכי רחוק שרק אפשר. תכנית ההכנה לצבא של "אחריי!", הפועלת יותר מ 20 שנה בפריסה ארצית, היא התכנית הוותיקה, המנוסה והמקצועית בישראל. אנחנו נכין אותך פיזית ומנטאלית לאתגרי השירות הצבאי וביחד נפתח בך מיומנויות להובלה ופיקוד בצה"ל. מיועד לבני- נוער מגילאי 18-16. הפעילויות מועברות על ידי מדריכים מנוסים בעלי רקע פיקודי בצה"ל אשר מלווים באופן אישי כל חניך וחניכה.

הכירו את הלן הנדך, "אחריי!" אשקלון

"זה תמיד מרגש לדבר על הדרך שלי ב"אחריי!" ולדעת לאן הגעתי היום בזכות התנועה הזאת. קוראים לי הלן אני גרה באשקלון ואת "אחריי!" פגשתי בכיתה י"א. בתור חניכה שהיא גם חדשה בעיר, לא הכרתי אף אחד והגעתי לבד לפעולה הראשונה. היו שם מלא חבר'ה טובים וקיבלו אותי באהבה. מפה לשם המשכתי להתמיד ולהגיע לאימונים וגם בחלקם להדריך, הבנתי "שאחריי!" זה משפחה ולא משנה לאן אני אלך תמיד יקבלו אותי באהבה. יצאתי לסדרות שטח, העברתי פעילויות ומאוד עזרו לי גם בפן הצבאי. לקראת סוף י"ב החלטתי שאני רוצה לעשות משהו משמעותי יותר והחלטתי לדחות את הגיוס בשנה ולתרום להקהילה. עכשיו אני עושה שנת שירות ב"אחריי!", וזה הדבר הכי טוב שיכול היה לקרות לי. אז למה כדי לכם לבא לאחריי אתם שואלים? דבר ראשון כי זה כייף! דבר שני כי זה מאתגר, אתה הופך להיות אדם יותר בוגר שרואה בכל דבר ערך, גם בך וגם בסביבה. אתה מגלה דברים חדשים שלא ידעת על עצמך, אתה מכיר חברים לחיים שידאגו לך ויעזרו לך. כי ברגע שאתה מגיע אתה פשוט מתאהב!"

הכירו את רועי משה יעקב, "אחריי!" קרית שלום בתל אביב

"קוראים לי רועי וגדלתי בשכונת התקווה בתל אביב איפה שהקבוצה הראשונה של "אחריי!" הוקמה. רציתי לשתף אתכם במה "אחריי!" עזרה לי או יותר נכון הצילה אותי. הייתי ילד מאוד בעייתי, מזה אומר בעייתי? רב מכות כל שני וחמישי, בריון, חש את עצמי על כלום. המורה היה מוציא אותי מכל שיעור עוד לפני שהוא מתחיל והרשימה עוד ארוכה..היו אמורים לבעוט אותי מכל המדרגות ובצדק. בכיתה י' הצטרפתי להכנה לצבא של "אחריי!" בקרית שלום, וככה מצאתי את עצמי מוקף בחבר'ה מעולים, זוחל איתם, צועק איתם.. איך המדריך המדהים שלנו היה אומר: "הילדים האלה הזיעו ביחד כל כך הרבה פעמים שהם כבר יותר מאחים.." וככה הוא הכניס בנו ערכים והפך אותנו לאנשים יותר טובים,יותר אכפתיים, שעושים כל מה שאנחנו יכולים בשביל החברה שלנו! בדיוק בגלל זה אני תמיד אומר שהמדריכים ב"אחריי!" הם האנשים הכי מדהימים שתמצאו. היום אני עושה שנת שירות בפנימייה של נוער ומתכונן לגיבושים לסיירות בצה"ל. באחת החופשות בחרתי פשוט לבוא לסדרת השטח של חנוכה עם הקבוצה שלי, ואתם יודעים למה? כי אין דבר שיותר מרגש אותי בעולם מאשר לראות את השביל הבלתי נגמר של החניכים במסעות ולדעת שיום אחד אני אוביל את זה כמדריך ב"אחריי!"."